مراسم افتتاحیه نمایشگاه فنآوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال پنجشنبه؛ هشتم اسفندماه، در سالن شماره یک محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فناوری و نوآوری، نمایشگاه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال  با حضور علی جنتی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،نجفی سولاری رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ،انتظاری دبیر شورای عالی فضای مجازی ، محمدرضا طلایی، رئیس هیات مدیره مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و جمعی از مسئولان و فعالان عرصه فناوری اطلاعات، پنجشنبه هشتم اسفند ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح می شود.

به گفته دربیکی؛مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آخرین دستاوردهای تولید کنندگان محتوا و ناشران دیجیتال در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال عرضه می شود و علاقمندان می توانند در این چهار روز از ساعت 9 الی 16 از نمایشگاه بازدید کنند.

وی ادامه داد: در دوره های گذشته، فقط ناشران دیجیتال در نمایشگاه حضور داشتند ولی امسال برای نخستین بار با حمایت و همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی فعالان حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

دربیکی با اشاره به همکاری و تعامل سازنده وزارت ارشاد و بخش خصوصی در برپائی این نمایشگاه آن را تجربه ای مغتنم بر شمرد و گفت : ما توانائی تشکل های بخش خصوصی را باور داریم و معتقدیم برای سپردن امور مردم به خود آنان در درجه اول باید به آن ها اعتماد کرد و تصدی گری دولتی در حوزه های مختلف را به بخش خصوصی سپرد.