جمعی از تولیدکنندگان محتوای دیجیتال در فضای مجازی با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد؛ نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن نجفی سولاری؛ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز توسعه ی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و دکتر برزین ضرغامی؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در همایش راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی تقدیر خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فناوری و نوآوری، حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد؛ نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در همایش راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی با موضوع بررسی دیدگاه های مقام معظم رهبری در خصوص تولید محتوا در فضای مجازی و ضرورت رفع موانع اجرایی و قانونی تولید محتوای دیجیتال توسط جوانان کشور با هدف حضور موثر نیروهای مردمی در جنگ نرم سخنرانی خواهد کرد.

بنابراین گزارش، بیان راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی از دیگر موضوعاتی است که در این همایش توسط دکتر حسن نجفی سولاری، رئیس مرکز توسعه ی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین ارائه گزارشی از وضعیت تولیدکنندگان محتوای دیجیتال در استان تهران و پخش تیزرها، نماهنگها و انیمیشن های تولید شده در این استان با موضوع فضای مجازی از دیگر برنامه های این همایش خواهد بود.

همایش بررسی راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی سه شنبه، 13 اسفندماه از ساعت 14:30 لغایت 18 در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار خواهد شد.