خودروهای BMW در آینده چه شکلی به خود خواهند گرفت؟ شرکت سوئیسی RinSpeed، طرحی از آینده خودروهای BMW را منتشر کرده که قابل توجه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری، شرکت  RinSpeed، شرکتی سوئیسی است که سال هاست در عرصه طرح های خلاقانه و ایده های جدید در صنعت خودروسازی فعالیت دارد. جدیدترین طراحی این شرکت در رابطه با BMW i3 است که تغییر شکل یافته و به Budii تبدیل شده است.

car

در خودروی جدید سپر، گلگیر و همینطور عرض خودرو دستخوش تغییرات شگرفی شده اند. یک اسکنر لیزری تلسکوپی نیز در سقف خودرو قرار گرفته تا دید بهتر و سه بعدی از محیط اطراف به راننده ببخشد.

car

 از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به فرمان متفاوت آن اشاره کرد که می تواند بین هر دو سرنشین در چرخش باشد یا اینکه فرمان به صورت کلی جمع شده و رانندگی از انسان به خودرو واگذار می شود. صفحات نمایش بزرگ در جلوی خودرو یا پنجره های تاشو به سبک بادبزن های ژاپنی از دیگر صفات این خودروی آینده هستند.

car

حذف جلو پنجره های منحصر به فرد  BMW و چرخ های آلیاژی 19 اینچی تصویر متفاوتی به این خودرو بخشیده است. از فضای داخلی این خودرو نیز می توان به پوشش های چرمی، کلاسیک و مدرن آن اشاره کرد.

car