احسان کرمی مجری ویژه برنامه شب یلدای شبکه سه از آیتم‌های این برنامه و حضور خوانندگانی چون علی زندوکیلی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری، احسان کرمی با اشاره به ویژه برنامه‌ای که برای شب یلدا اجرا می کند، گفت: این برنامه که امشب ۳۰ آذرماه ساعت ۲۰ شروع می شود و تا ۲۳:۳۰ ادامه دارد از آیتم های متنوعی تشکیل شده است و مهمانان و خواننده های مختلف در آن حضور دارند. حافظ خوانی جزو لاینفک این برنامه است و مهمانانی از سازمان های مردم‌نهاد هم به برنامه می آیند.

وی با اشاره به اتفاقاتی که در این برنامه رخ می‌دهد، یادآور شد: در این برنامه چند اتفاق غافلگیرکننده برای مخاطبان داریم. علی زندوکیلی در استودیوی برنامه حاضر می شود و یک اجرای زنده دارد، همچنین مازیار فلاحی نیز در استودیو حاضر می شود و یکی از اجراهای غافلگیرکننده به او مربوط می شود. مهدی یراحی نیز از دیگر خواننده هایی است که در بیرون از استودیو ما را همراهی می کند.

کرمی با اشاره به دیگر هنرمندانی که قرار است امشب در این برنامه دیده شوند، اظهار کرد: اساس برنامه امشب بر اجرای زنده است و بخش هایی هم به صورت تولیدی به نمایش درمی آید. از جمله این بخش ها حضور لاله اسکندری و گلاره عباسی در منزل شهلا ریاحی است. همچنین مهمانان دیگری از جمله جمشید مشایخی، پرویز پورحسینی، پوریا پورسرخ و بهنوش بختیاری را هم در برنامه خواهیم داشت و آیتم بامزه ای هم از برانکو ایوانکوویچ داریم.

وی در پایان درباره این ویژه برنامه و تماشای آن یادآور شد: توصیه من این است که مردم به مهمانی بروند ولی این برنامه برای کسانی است که نمی توانند به مهمانی بروند و در منزل هستند.

این مجری تلویزیون شب یلدا را زمانی برای کنار هم بودن عنوان کرد و گفت: بهتر است در این شب همه وای فای های تلفن های همراه خود را خاموش کنند و در کنار هم گل بگویند و گل بشنوند و خوش بگذرانند.

پخش گلچینی از «خندوانه» و همچنین برنامه «کلاه قرمزی»

همچنین مدیر تامین برنامه شبکه نسیم از تدارک برنامه‌های مختلف این شبکه برای شب یلدا از جمله پخش گلچینی از «خندوانه» و همچنین برنامه «کلاه قرمزی» خبر داد.

مهدی منفرد مدیر تامین برنامه شبکه نسیم گفت: مخاطبان شبکه نسیم دوشنبه ۳۰ آذر پس از تماشای سریال «ساخت ایران» در ساعت ۲۰ می‌توانند شاهد بازپخش یکی از برنامه‌های «کلاه قرمزی» در ساعت ۲۰:۳۰ باشند.

منفرد با بیان اینکه برنامه «خورجین» در ساعت ۲۱ گلچینی از برنامه‌های خاطره‌انگیز سیما در شب‌های یلدا را روی آنتن می‌برد، گفت: پخش پشت صحنه مجموعه «درحاشیه» به کارگردانی مهران مدیری از دیگر برنامه‌های شبکه نسیم در مهمترین شب نشینی سال ایرانیان است که در ساعت ۲۱:۳۰ پخش می‌شود.

وی افزود: پخش گوشه‌ای از فصل دوم برنامه‌ «خندوانه» به مدت ۲ ساعت این شب خاطره انگیز را شیرین‌تر خواهد کرد و این برنامه از ساعت ۲۲ تا ۲۴ ادامه دارد.

مدیر تأمین برنامه شبکه نسیم درباره ویژه برنامه هایی که قرار است در شب یلدا روی آنتن برود، گفت: برنامه «نسیم آوا» نیز با پخش آثاری با موضوع شب یلدا از خوانندگان مطرح موسیقی مهمان خانه‌های ایرانیان است.

منفرد سپس از پخش قسمتی از برنامه «شوخی با ستارگان» از شبکه نسیم در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد سه شنبه اول دی خبر داد  و با معرفی برنامه «خنده خانه» گفت: این برنامه ساعت یک بامداد پخش می‌شود که شامل گلچینی از طنزهای فاخر پخش شده از شبکه‌های سیما است.

برنامه‌های «هیجان در ساعت صفر» و «خنده بازار» نیز به ترتیب پس از پخش این برنامه روی آنتن می‌روند.