شرکت مدیران خودرو ۱۳۵ امین و بزرگترین نمایندگی فروش خود را با حضور ژانگ مدیرعامل خودرو سازی ام وی ام و بهروز کرمی ریس نمایندگی استان البرز در کرج افتتاح کرد.

گزارش تصویری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری، شرکت مدیران خودرو که نمایندگی فروش محصولات شرکت چری و mvm را در ایران بر عهده دارد در راستای افزایش شبکه فروش و عرضه محصولات خود در کلان شهر کرج اقدام به افتتاح نمایندگی تعمیرات و فروش در این شهر کرد.

در مراسم افتتاح این نمایندگی بزرگ که مجموعه ای از مدیران ارشد این شرکت معتبر حضور داشتند ژانگ مدیر عامل شرکت خودرو سازی mvm با تقدیر از بهروز کرمی به عنوان عامل فروش محصولات این شرکت در دومین کلان شهر کشور و با تشکر از زحمات چندین ساله ایشان ابراز امیدواری کرد در دوران پسا تحریم شرایط اقتصادی کشور بهبود یابد.ژانگ در بخشی از صحبت های خود به رفع تحریم ها و بازشدن دروازه های اقتصادی کشور اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد این حادثه باعث گشایش هرچه بیشتر در بازار خودروی داخل ایران شود.

وی ادامه داد :شرکت چری و MVM برای این دوران برنامه خاصی را طراحی کرده است و با توجه به ورود شرکت های خودروسازی جهان به بازار مصرف ایران از توانایی این شرکت برای رقابت با این شرکت ها خبر داد.

مدیر عامل شرکت ام وی ام با بیان این مطلب که کشور چین بزرگترین بازار مصرف خودرو در جهان است افزود: با این تفاسیر برند های چینی توانسته اند در این رقابت در داخل کشور چین سربلند شده و گوی سبقت را از دیگر رقبای خود بربایند لذا معتقدیم توانایی رقابت خوب و ارتقا بخش را با دیگر برند های مطرح جهانی دارا هستیم.

ژانگ ادامه داد : حدود یک ماه پیش از ۱۰۰ نمایندگی شرکت در ایران دعوت کردیم تا در نمایشگاه خودرو پکن شرکت کرده و از نزدیک آخرین محصولات برند های معتبر جهانی را مشاهده کرده و جایگاه شرکت ام وی ام را نیز ملاحظه کنند.

وی با بیان این مطلب که دو شرکت چری و ام وی ام حدود ده سال است که همکاری ارزنده ای را با هم شروع کرده اند تصریح کرد: نتیجه این همکاری ارزنده، کسب سهم قابل توجهی از بازار مصرف روسیه و برزیل است که البته این توانایی در حال گسترش است و با رونمایی از محصولات جدید در حال کسب قله های مرتفع تر هستیم.وی با تقدیر از اعتماد به نفس بالای همکاران و سرمایه گذاران این شرکت ادامه داد: افتتاح نمایشگاه کرج نشانگر توانایی و اعتماد بالای سرمایه گذاران به این برند بین المللی است.

مدیر عامل ام وی ام با تشریح وضعیت خوب فروش آخرین مدل این شرکت یعنی تیگو ۵ در ایران افزود: عرضه چهار محصول جدید را در سال جاری در دستور کار داریم و اولین خودرو معرفی شده ازسوی شرکت در سال جاری، خودروی آریزو ۵ خواهد بود که همزمان با چین ، در ایران نیز رونمایی خواهد شد.

وی با ابراز امیدواری از اینکه اریزو ۵ را در نمایشگاه شیراز وارد خط فروش شرکت خواهند کرد، ادامه داد: مدل های دیگری نیز بر اساس نوع بازار مصرف ایران طراحی کرده ایم که به تناسب زمانی آن را رونمایی خواهیم کرد.

ژانگ تصریح کرد : با راه اندازی شرکت خودروسازی ام وی ام در ایران به طور مستقیم 3000 نفر ایرانی در این شرکت در حال فعالیت هستند و در صدد آن هستیم که گام به گام ایران را به یکی از بزرگترین مراکز طراحی و تولید خودرو ام وی ام تبدیل کنیم.

مدیرعامل ام وی ام ادامه داد: بنا به نیاز مشتری در حال ایجاد شرایط ویژه در امر تحقیق و توسعه هستیم و برای مثال تغیبرات ویژه ای را بر روی خودروی پرفروش ٣١٥ بر اساس نیاز مشتریان ایران اعمال کردیم که می‌توان قاطعانه گفت در هیچ شرکت دیگر خودرو سازی مسبوق به سابقه نیست.

در ادامه امیری به عنوان مسئول بازاریابی و فروش خودروسازی ام وی ام در ایران با ابراز خرسندی از بازگشایی ١٣٥امین و بزرگترین نمایندگی این شرکت در شهر کرج گفت: با توجه به ارز‌آوری بالا و ایجاد اشتغال توسط این خودروساز خصوصی امیدواریم وزارت صنایع و دولت نیز حمایت‌های خوبی را از این بخش در حال توسعه در دستور کار قرار دهند.


میری با بیان اینکه ۳۰ درصد ساخت محصولات را بومی‌سازی کرده‌ایم، افزود: در تلاش هستیم که این توانایی را ارتقا دهیم تا بتوانیم سهم قابل توجهی از بازار و توسعه تکنولوژی را از آن خود کنیم.

وی با تشریح وضعیت فروش محصولات مدیران خودرو در ایران ادامه داد: یکی از مزیت های شرکت مدیران خودرو تنوع محصول است به قسمی که هر شهروند با هر سطح درآمد میتواند محصول دلخواه خود را از سبد محصولات ام وی ام برگزیند و این مایه مباهات کارکنان و مدیران ارشد شرکت است .

وی در پایان با بیان این مطلب که ایران بزرگترین بازار فروش محصولات ام وی ام در سرتاسر دنیا ست گفت: خوشبختانه و با اقبال خوب مشتریان در داخل کشور، ایران در صدر فروش و تولید محصولات ام وی ام قرار دارد.