شرکت‌های دانش بنیان حوزه انرژی‌های بادی، خورشیدی، زیست توده و زمین گرمایی برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران توسط ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر معاونت علمی حمایت می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری،  کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از 16 تا 18 آذرماه سال جاری برگزار می‌شود که در این کنفرانس شرکت های معتبر حوزه تجدیدپذیر از کشورهای اروپایی و آسیایی همچون اسپانیا، آلمان، انگلیس، دانمارک، اتریش، چین، بلژیک و ایتالیا در این کنفرانس شرکت خواهند کرد.

بنابراین در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان حوزه انرژی های تجدیدپذیر، پررنگ کردن نقش این شرکت ها و استفاده از توانمندی‌های داخلی در توسعه این صنعت، ستاد توسعه انرژی تجدیدپذیر معاونت در نظر دارد از حضور شرکت های دانش بنیان حوزه انرژی های بادی، خورشیدی، زیست توده و زمین گرمایی در کنفرانس بین المللی انرژیهای تجدیدپذیر ایران حمایت کند. شرکت‌های دانش بنیان متقاضی برای حضور در کنفرانس میتوانند با مراجعه به سایت ستاد توسعه فناوری انرژی های تجدیدپذیر معاونت علمی اطلاعات لازم برای تماس با ستاد را کسب کنند.