مسابقه کارآفرینی «میلاد» با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در حوزه‌های تجارت الکترونیک، سخت‌افزار و اینترنت اشیا، آموزش، امور مالی (فین تک) و بازارهای نوظهور 19 اسفند ماه 95 برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری، میلاد بهراد، دبیر اجرایی رویداد کارآفرینی «میلاد» بیان کرد: این رویداد با هدف گسترش کسب و کارهای نوپا ایرانی به کشورهای منطقه برگزار می‌شود و استارتاپ های منتخب در این برنامه حضور خواهند داشت که جایزه استارتاپ منتخب 100 هزار دلار است.

وی توضیح داد: شرکت‌کنندگان با حضور در این برنامه علاوه بر مشاهده رقابت استارتاپ های منتخب ایرانی شاهد پنل مباحث تخصصی با موضوع وضعیت اکوسیستم استارتاپی ایران و ارتباط آن با جامعه عرب با حضور کارآفرینان برجسته خواهند بود.

به گفته بهراد، در این برنامه از صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و سرمایه‌گذاران دولتی و خصوصی حضور خواهند داشت. همچنین کارآفرینان استارتاپی در پنل مباحثه تحت عنوان «اکوسیستم استارتاپی ایران و ارتباط آن با کشورهای منطقه» حضور خواهند داشت.
دبیر اجرایی این رویداد کارآفرینی افزود: همچنین از فرصت آشنایی و شبکه‌سازی با نمایندگان شتابدهنده‌های مختلفی که در این برنامه حضور دارند می‌توان در جهت تبدیل ایده یا تیم به تجارتی واقع‌بینانه بهره‌مند شد.

مسابقه کارآفرینی «میلاد» با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در حوزه‌های تجارت الکترونیک، سخت‌افزار و اینترنت اشیا، آموزش، امور مالی (فین تک) و بازارهای نوظهور 19 اسفند ماه 95 ساعت 16 تا 20 در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود.