به گفته پرویز کرمی از آثار برگزیده بخش عکس دومین جشنواره ملّی، فرهنگی هنری «ایران‌ساخت» که به مدت 4 ماه است آغاز به کار کرده است در مراسم اختتامیه جشن تصویر سال به دبیری سیف الله صمدیان تقدیر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره ملی فرهنگی هنری «ایران ساخت» با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به دبیرکلی پرویز کرمی در چند بخش در حال برگزاری است که بخش عکس این جشنواره به پایان رسید.

به گفته پرویز کرمی این رویداد ملی با اهداف جریان سازی و تولید محتوا برای فضای مجازی مرتبط با چرخه تجاری سازی و کارآفرینی اقتصاد دانش بنیان، حمایت از خدمات و تولیدات دانش بنیان ساخت ایران، ساماندهی واردات بی‌رویه و ارج نهادن به کالاها و محصولات ایرانی با کیفیت و همچنین کمک به برجسته سازی کالاهای مرغوب ایرانی در سال جاری  در بخش های متفاوت برگزار می‌شود.

این جشنواره به شکل تخصصی و رقابتی، بدون محدودیت سنی برگزار می شود در بخش عکس که همزمان با پانزدهمین جشن تصویر سال برگزار شد نزدیک به 1700 اثر در دو بخش ایران ساخت و ایران ما به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از تفکیک آثار نزدیک به 250 اثر به بخش رقابتی جشنواره ایران ساخت راه یافت. از بین این آثار پس از انتخاب داوران 60 عکس از عکس های برگزیده به صورت مالتی مدیا در نمایشگاه عکس به نمایش گذاشته شد.  که به نفرات برگزیده در مراسم اختتامیه جشن تصویر سال به هریک از هفت اثر برگزیده جایزه نقدی اهدا می‌شود.

«پرویز کرمی با تاکید بر اینکه ایران ساخت» با تکیه بر فرآورده‌های فرهنگی و هنری هنرمندان ایرانی، در نظر دارد تا نهضت توجه و حمایت از اقتصاد دانش بنیان را به عنوان یکی از راهبردی ترین زیرساخت های پیشرفت و تعالی کشورو اقتصاد مقاومتی بنیان کند.