برای نخستین بار کنفرانس بین‌المللی پارک‌ها و مراکز رشد (2018 IASP ) به میزبانی ایران برگزار می شود و در این رویداد 500 متخصص حوزه پارک‌های فناوری از سراسر دنیا به ایران سفر خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری، سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی پارک ها و مراکز رشد (2018 IASP ) برای نخستین بار به میزبانی ایران و در شهر اصفهان برگزار می شود.

علی‌مرتضی بی‌رنگ قائم مقام در امور بین‌الملل و رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری در دیدار با مدیرکل انجمن بین‌المللی پارکها و مراکز رشد که به تهران سفر کرده بود، گفت: معاونت علمی از این کنفرانس حمایت معنوی می کند و با وزارت امور خارجه برای تسهیل امور مربوط به مهمانان تعامل خواهد داشت.

لوییس سنز، مدیرکل انجمن بین‌المللی پارکها و مراکز رشد در این دیدار با اشاره به برگزاری سی‌و‌پنجمین کنفرانس بین‌المللی پارک‌ها و مراکز رشد در ایران، گفت: این دوره از کنفرانس مهم بین‌المللی از تاریخ 2 الی 5 سپتامبر 2018 (11 لغایت 14 شهریورماه سال‌جاری) به میزبانی ایران و در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، مسئولیت برگزاری این رویداد را بر عهده دارد و علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه می‌توانند به تارنمای آن به نشانی: iasp2018isfahan.com مراجعه کنند.