ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی به دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی فرصت های مطالعاتی اعطاء می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری،  ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی به منظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب محققان و متخصصان برای فعالیت در حوزه های علوم شناختی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد در ششمین فراخوان خود، تعداد محدودی فرصت مطالعاتی شش ماهه به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی اعطا کند.

ششمین فراخوان فرصت های مطالعاتی دانشجویان دکتری و دستیاران پزشکی از 20 خرداد ماه سال جاری آغاز می شود و علاقه مندان می توانند برای بهره مندی از این فرصت مطالعاتی با مطالعه آیین نامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان و با مراجعه به سایت ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و آن را حداکثر تا 20 تیر ماه 97 به همراه سایر مدارک بارگذاری کنند.

ثبت نام در ششمین فراخوان فرصت های مطالعاتی دانشجویان تنها از طریق کارتابل شخصی و فقط در بازه زمانی یک ماهه  (20خرداد تا 20 تیرماه  ) انجام می شود و تمدید نخواهد شد.

بر اساس این گزارش، این فرصت مطالعاتی، هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با آیین نامه ها برای اعطای بورسیه تحصیلی کوتاه مدت و بلند مدت، به منظور تکمیل طرح تحقیقاتی خود در یکی از مراکز تحقیقاتی برتر جهان تأمین خواهد کرد.

در صورت تایید طرح مقدماتی ارائه شده درکمیته مشترک، ستاد فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان جهت ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق آیین نامه قرار خواهد داد. همچنین دانشجویانی از این فرصت مطالعاتی بهره مند خواهند شد که طرح مصوب آنها درحوزه‌های مرتبط با اولویت های آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری های شناختی ستاد  باشد.

علاقه مندان با مراجعه به  سایت ستاد و مطالعه آیین نامه اعطای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و رزیدنتی می توانند اطلاعات لازم را کسب کنند و درصورت نیاز به آگاهی بیشتر،  با آدرس پست الکترونیکی Education@cogc.ir تماس حاصل کنند.