شرکت اینفینیتی تازه ترین خودروی برقی لوکس و چشم نواز خود را این هفته در نمایشگاه اتومبیل دیترویت در معرض دید علاقمندان قرار می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری، به نقل از نیواطلس، در حال حاضر نمونه مفهومی یا اولیه خودروی مذکور ساخته شده و مشخص نیست چه زمانی این اتومبیل روانه بازار می شود.

این خودرو که شباهت های زیادی به خودروی Q Inspiration همین شرکت دارد، یک محصول شاسی بلند است که یکی از تفاوت های چشمگیر آن با نمونه های رقیب شیوه طراحی چراغ های جلوی آن است که به صورت مستطیلی و بسیار باریک در بالای بدنه خودرو قرار گرفته اند.

خودروی مذکور با عنوان QX Inspiration یک خودروی شاسی بلند محسوب می شود که در بدنه، سقف و پشت خود نیز دارای چراغ ها و سیستم روشنایی منحصر به فرد است. شرکت سازنده هنوز جزئیات فنی خودروی یادشده را اعلام نکرده، اما از عملکرد نرم و مناسب آن در جاده های مختلف خبر داده است.  

طراحی داخلی و بدنه QX Inspiration نیز کاملا اسپورت است و نمایشگری برای نقشه خوانی، مسیریابی و استفاده از سیستم تفریحی و چندرسانه ای بر روی داشبورد آن نصب شده است. انتظار می رود اطلاعات بیشتر در مورد خودروی یادشده ۱۴ ژانویه همزمان با آغاز نمایشگاه خودروی دیترویت منتشر شود.