سومین بوت کمپ اینترنت اشیا 13 مرداد تا 19 شهریورماه سال جاری با حضور فعالان این حوزه و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری، ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به برگزاری سومین بوت کمپ اینترنت اشیا کرده است. رویدادی که توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و با هدف مهارت‌افزایی علاقه‌مندان به فناوری‌های نوین برگزار می‌شود.

در این رویداد که به صورت حضوری و مجازی از 13 مرداد ماه لغایت 19 شهریور ماه با عنوان بوت کمپ اینترنت اشیا 1400 برگزار می شود، با بهره گیری از اساتید برجسته و با تجربه، تمامی بخش‌های زیست‌بوم اینترنت اشیا به صورت عملی و با رویکرد پروژه محور به علاقه‌مندان این حوزه آموزش داده خواد شد. شرکت کنندگان حضوری با قرارگیری در گروه‌های مختلف در طول بوت کمپ به پیاده‌‎سازی سناریوهای عملیاتی می‌پردازند و با بهره‌گیری از تجربیات مربیان فنی که در طول رویداد همراه آنها خواهند بود، نمونه‌های آزمایشگاهی خود را ساخته و در روز اختتامیه ارائه خواهند داد.

در انتهای رویداد با داوری این نمونه‌های آزمایشگاهی به تیم‌های برتر شرکت‌کنندگان حضوری و همچنین نفرات برتر شرکت‌کنندگان مجازی جوایز نقدی و به تمامی شرکت کنندگان حضوری و مجازی از طرف ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز تحقیقات اینترنت اشیا گواهینامه معتبر اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://ictc.isti.ir/ مراجعه کنند.