در تازه‌ترین شماره از مجله دیجیتال پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویدادها، نمایشگاه‌ها و دستاوردهای فناورانه در فصل گذشته به صورت دیجیتال منتشر شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری، در این شماره از مجله پارک فناوری پردیس معاونت علمی وفناوری، علاوه بر پرداختن به توانمندی فعالان فناور مستقر در ناحیه نواوری پردیس، بازدید محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی از دستاورد شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس، حضور آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در اختتامیه نمایشگاه اینوتکس 2021 و حضور نمایندگانی از 21 کشور جهان مورد توجه قرار گرفته است.

همچنین جزییات برگزاری نشست سیاستگذاری یازدهمین دوره جایزه مصطفی(ص) و اتخاذ رویکردهای حمایتی در این جشنواره از دیگر محورهایی بود که در این شماره از مجله الکترونیکی پارک فناوری پردیس معاونت ، به آن پرداخته شده است.

داروی ایران‌ساخت سالیراویرا که به شکل‌های اسپری بینی، اسپری دهانی، قطره بخور و قرص خوراکی تشکیل شده، در راستای  کمک به کنترل بیماری کرونا توسط یک شرکت دانش‌بنیان تولید و در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد، در این شماره از مجله الکترونیکی پارک فناوری پردیس مورد توجه قرار گرفته است.

در شماره فصل بهاراین مجله که از طریق سایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، قابل دریافت است می‌توانید مطالب خواندنی و متنوعی را در حوزه تازه‌ترین دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق مستقر در پارک، سرفصل‌های حمایت از فعالان زیست‌بوم نوآوری و همچنین حمایت از صادرات و بازارسازی این محصولات و فراخوان حمایت و جذب ایده‌های نوآورانه در زیست‌بوم نوآوری پردیس را مطالعه کنید.