نخستین رویداد ملی زیست فناوری با محوریت علوم پزشکی، علوم دارویی، علوم پایه و زیست‌فناوری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل فناوری و نوآوری؛ فناوران، دانشگاهیان و دانش‌آموزان مخاطبان اصلی این رویداد ملی هستند که در صورت مشارکت در این رویداد و ارائه ایده‌های نوآورانه و کاربردی از مزایایی چون «حمایت و شتاب‌دهی ایده‌های برتر»، «بورسیه تحصیلی در مدارس کارآفرینی ویژه» و «تسهیلات ویژه سرمایه گذاری در طرح» برخوردار می‌شوند.

نخستین رویداد ملی زیست فناوری کار مشترکی است میان ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری خوزستان، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، موسسه بین‌المللی علوم نوبنیاد و مرکز شکوفایی خلاقیت و نوآوری بیوتکنولوژی که در 3 بخش استارتاپ و دریافت ایده، سمینارهای تخصصی و مدارس کارآفرینی ویژه برگزار می شود.

این رویداد میزبان سمینارهایی چون «کاربردهای زیست فناوری در علوم پزشکی و دارویی»، «بررسی اصول شتابدهی فناوری های زیستی»، «بررسی چالش های دستیابی به کیفیت جهانی در محصولات پزشکی و دارویی» و «بررسی چالش های زیست فناوری‌ کشور به همراه نشست تخصصی» است.

علاقه‌مندان برای ثبت نام تا 10 بهمن ماه سال 1400 فرصت دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس اینترنتی https://biodc.isti.ir/ مراجعه کنید.