همایون شجریان پس از حواشی که در پی متوقف شدن روند فروش بلیت تازه‌ترین دور کنسرت‌هایش با آن رو به رو شد، ضمن ارائه توضیحانی در این زمینه، اعضای ارکستر «سیاوش» را هم معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری، همایون شجریان خواننده موسیقی ایرانی که طی روزهای گذشته برای برگزاری تازه‌ترین دور کنسرت‌های خود با حواشی زیادی در حوزه فروش بلیت به دلیل تراکم بالای مراجعه کننده به سامانه فروش مواجه شده بود، ضمن ارائه توضیحاتی اعضای ارکستر این کنسرت را نیز معرفی کرد.

این خواننده موسیقی ایرانی که طی سال‌های اخیر صفحه شخصی خود را برای اطلاع‌رسانی فعالیت‌هایش انتخاب کرده و این فضا از زمان بستری شدن مرحوم محمدرضا شجریان در بیمارستان و دیگر فعالیت‌ها قالب خبری پررنگ‌تری به خود گرفته، در تازه‌ترین نوشته‌هایش برای حاشیه‌های فصل تازه کنسرت‌هایش توضیح داد: «مخاطبان محترم، با سپاس از مهر و لطف شما، پس از پیش آمدن اتفاقات روز ۲۲ خرداد در سامانه [فروش بلیت] گزارشی از موضوع را به استحضار علاقه مندان می‌رسانم.

سامانه [فروش بلیت] با آگاهی از اشتیاق مخاطبان، آمادگی لازم برای مراجعه چندین برابر نسبت به پیشینه ظرفیت فروش را با ارتقا و افزایش امکانات سخت افزاری و نرم افزاری تدارک دیده بود. از آنجا که تعداد مراجعه کنندگان روز یکشنبه ۲۲ خرداد در همان ثانیه‌های نخستین بسیار فراتر از تصور به بیش از ۱۵ برابر رسید، این [سامانه] با کندی مواجه گردید که بلافاصله تصمیم به متوقف کردن فرآیند فروش گرفته شد. با توجه به موضوع فوق در زمان کوتاه باقیمانده تا شروع اجرای کنسرت‌ها چند راهکار میسر و عملی بررسی و نهایی شد.

۱- تعداد روزهای اجرای برنامه از ۵ اجرا به ۱۱ اجرا در تیرماه افزایش یافت.

۲- سامانه [فروش بلیت] مجدداً نسبت به ارتقا بیشتر و افزایش امکانات فنی سخت افزاری و نرم افزاری لازم برای افزایش ظرفیت [سامانه] خود اقدام نمود.

۳- از آنجا که بخش جدی از مشکل پیش آمده به دلیل مراجعه همزمان علاقه مندان در راس ساعت اعلام شده بود، برای مدیریت این موضوع و پرهیز از ترافیک لحظه‌ای بیش از اندازه علاقه مندان می‌توانند به فراخور در روز سه شنبه ۲۴ خرداد برای خرید بلیت به سامانه [فروش بلیت] مراجعه نمایند و ساعت مشخص اعلام نمی‌شود.»

شجریان در پست قبلی خود با نامگذاری تازه‌ترین دور کنسرت‌های خود با نام «به رنگ صدا» به معرفی گروه نوازندگان و گروه اجرایی برنامه خود پرداخته بود.

شجریان نوازندگان کنسرت «به رنگ صدا» را معرفی کرد/ گزارش یک حاشیه

آرش گوران رهبر ارکستر، سحر فروزان مدیر برنامه، آزاد میرزاپورنوازنده عود و سه تار، مهیار طریحی نوازنده سنتور، مهرزاد اعظمی کیا نوازنده کمانچه، حسین رضایی نیا نوازنده دف - طبل باس- بندیر- شیکر، همایون نصیری نوازنده بندیرباسکاخن – کوزه – استیر- درام- راید- های هت، آیین مشکاتیان نوازنده تمبک – کوزه – کاخن، میثم مروستی، پدرام فریوسفی، دانیال جورابچی و فرشاد شیرانی نوازنده ویولن یک، نیلوفر محبی، آرمین قضاتی، علیرضا چهره قانی و بهار فلسفی نوازندگان ویولن دو، مازیار ظهیرالدینی- پیمان ابوالحسنی و پرهام میلانی نوازندگان ویولن آلتو، مهدی عبدی و یاسمن کوزه گر نوازنده ویولنسل، هادی اسماعیلی نوازنده کنترباس، امیردارایی نوازنده پیانو، غلامرضا صادقی صدابردار، رضا موسوی طراحی و کارگردانی صحنه، مصطفی طباطبایی و گروه همراه ساخت و اجرای دکور، محمد صیدآبادی طراح نور، آیدا آب پرور تولید تصاویر، خشایار لهراسبی طراحی و ساخت ویدئو کلیپ «دیار عاشقی هایم»، آیدین کشاورز و گروه همراه اجرای مپینگ، شیما میرحمیدی طراح لباس و کامیار مینوکده عکس اعضای گروه اجرای کنسرت «به رنگ صدا» همایون شجریان را تشکیل می‌دهند.