«شیوه» از آنتن حذف شده است؟/ بازگشت با پایان رقابت‌های جام‌جهانی

برنامه چالشی «شیوه» که در وقایع اخیر بازخوردهای فراوانی پیدا کرد از ابتدای جام جهانی از آنتن کنار رفت تا با پایان این رقابت‌ها دوباره به کنداکتور پخش بازگردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری؛  برنامه «شیوه» که طی دو ماه اخیر با مدلی مناظره‌ای و چالشی درباره مبانی و نظریه‌های مرتبط با جامعه و حکومت روی آنتن شبکه چهار می‌رفت مدتی است که از کنداکتور شبکه چهار حذف شده است.

این برنامه با اجرای عطالله بیگدلی ابتدا هر شب و سپس شب‌های زوج روی آنتن رفت و توانست محل بحث بسیاری از مسائل بنیادین جامعه در وقایع اخیر شود. مباحثی که برخی از آنها برای اولین بار در تلویزیون مطرح و نسبت به آنها تحلیل و نقد صورت می‌گرفت. حتی برخی از مهمانان این برنامه نیز پس از سال‌ها به تلویزیون آمدند و برنامه توانست در مدت زمان پخش دو ماهه خود محل کنش و واکنش چهره‌های فرهنگی و استادان دانشگاه باشد.

این برنامه از ابتدای برگزاری رقابت‌های جام جهانی قطر از آنتن کنار رفت و قرار است با اتمام جام جهانی دوباره به شبکه چهار سیما بازگردد.

امروز ۱۳ آذر هم روابط عمومی شبکه چهار سیما درباره برنامه «زاویه» و پخش شبانه آن اطلاع رسانی کرد که قرار است در فصل جدید از این برنامه، جام جهانی از منظر علوم انسانی و اندیشمندان این حوزه مورد بحث قرار می‌گیرد و موضوعاتی مانند خصوصی سازی ورزش، نسبت فوتبال و جامعه و… واکاوی شوند.

در این خبر آمده است: همچنین در بخشی از فصل جدید زاویه کتاب‌های متناسب با موضوع برنامه نیز معرفی و بررسی خواهند شد. مجله علوم انسانی زاویه در فصل جدید با تغییراتی در فرم و محتوا تلاش می‌کند تا موضوعاتی را انتخاب کند که تناسب بیشتری با فضای عمومی جامعه و نیز موضوعات روز داشته باشند.

این برنامه به میزبانی سید مهدی ناظمی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.