دستاوردهای فناورانه حوزه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در برزیل به نمایش درمی‌آید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فناوری و نوآوری؛ به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی برزیل ۲ تا ۵ خردادماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی؛ پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی برزیل «Hospitalar ۲۰۲۳» برگزار می‌شود.

نمایشگاه تجهیزات بیمارستانی برزیل، کامل‌ترین و تخصصی‌ترین نمایشگاه مراقبت‌های بهداشتی در برزیل و آمریکای لاتین است. این نمایشگاه به عنوان جایگاهی برای نمایش فناوری‌های بیمارستانی شناخته شده است.

محصولات به نمایش درآمده در این نمایشگاه شامل حوزه‌های «فناوری‌های پزشکی»، «تجهیزات آزمایشگاهی»، «اوراژانس و حمل‌ونقل»، «ارتوپدی و توانبخشی»، «پزشکی و داروخانه بیمارستانی»، «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «فناوری ساختمان، پروژه ساخت و نگهداری»، «مبلمان و وسایل (اثاثیه)»، «لباس و پارچه برای استفاده عمومی»، «سیستم‌های لباسشوئی»، «موادغذایی و آشپزخانه بیمارستان»، «تجهیزات جراحی»، «کالاهای مصرفی پزشکی»، «پرستاری و نظارت»، «تروماتولوژی و توانبخشی پس از عمل»، «مراقبت در خانه» و «ادبیات (تخصصی) پزشکی» می‌شود.

حضور در این نمایشگاه به عنوان دریچه‌ای مناسب و مثمر ثمر برای تجارت در بازار مراقبت‌های پزشکی در بزیل و آمریکای لاتین محسوب می‌شود. علاقه‌مندان برای ثبت نام تا ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ فرصت دارند به این آدرس مراجعه کنند.